VYDALA SA EMMA STONE? ROZHODLA SA TAJNE UZAVRIEŤ MANŽELSTVO?

673
manželstvo emma stone

Vydala sa Emma Stone počas pandémie koronavírusu? Americké médiá si kladú túto otázku už niekoľko hodín. Fanúšikovia sú presvedčení, že Emma Stone sa tajne vydala za svojho snúbenca, režiséra Dave McCaryho.

Herečka zriedka odhaľuje informácie zo svojho súkromného života a je dokonca ťažké nájsť aktuálne fotografie hviezdy pretože obchádza väčšinu spoločenských udalostí v Los Angeles. Výnimkou sú premiéry jej filmov, niektoré gala večery a prehliadky Louisa Vuittona (herečka je ambasádorkou značky). Stone pred niekoľkými mesiacmi odhalila, že bola zasnúbená. O svadbe však neposkytla žiadne podrobnosti. Prečo si teraz všetci myslia, že Emma Stone sa vydala?

Emma Stone sa nedávno pripojila k videu spoločnosti, ktorú vedie Reese Witherspoon s názvom Reese Hello Sunshine. Herečky hovorili pre kanál YouTube o živote počas karantény, o deťoch a obavách súvisiacich s pandémiou koronavírusu. Neskôr sa vo videu konverzácia zmenila na  tému manželstvo. Harold Koplewicz je doktor, ktorý sa zapojil do rozhovoru povedal Emme: „Ak si vezmeš úzkostlivého muža, budeš ma musieť navštevovať po zvyšok môjho života.“ Emma potom odpovedala v minulom čase (naznačujúc, že ​​už je vydatá) a povedala: „Našťastie som to neurobila. “Fanúšikovia si okamžite všimli detail – Stone mala namiesto zásnubného prsteňa len jednoduchý zlatý prsteň! Novinári prišli k informáciám, že hviezda sa mala vydať v marci tohto roku ale obrad sa nekonal kvôli pandémii. Zmenila 31-ročná herečka svoj rodinný stav neskôr?

Emma Stone a Dave McCary spolu chodia od roku 2017. 34-ročný muž je režisérom a scenáristom kultového programu Saturday Night Live (herečka sa objavila v jednej z epizód tejto šou). Pred niekoľkými mesiacmi sa obaja objavili na svadbe Jennifer Lawrence a Cooke Maroney.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *