TÝŽDENNÝ HOROSKOP 18. – 24. Mája 2020

268
tyzdenny horoskop

Baran

Baran – Od stredy sa vaše schopnosti počúvania a rečníctva zlepšia. Vďaka tomu sa spojíte s ľuďmi, s ktorými môžete vytvoriť niečo konštruktívne. Nový mesiac napomáha novým nápadom. Premýšľajte o svojich prioritách a spolu s jeho energiou ich začnite uplatňovať.

Býk

Býk – Vaša pozornosť sa začne sústrediť na peniaze. Pokúste sa minúť svoje platby na veci, ktoré potrebujete. Zamyslite sa nad nehmotnými potešeniami, ktoré chcete prilákať do svojho života.

Blíženci

Blíženci – Teraz máte šancu získať všetko, čo požadujete od osudu. Pamätajte však, že planéta Venuša stále pôsobí energiou na vaše znamenie. Ak niekto bude chcieť aby ste vyzradili veľké tajomstvo, majte ústa zavreté. Tento týždeň budú mať klebety vysokú cenu.

Rak

Rak – Je čas rozlúčiť sa s ťažkými spomienkami na minulosť, ktoré aj dnes ovplyvňujú vaše voľby. Každý deň je šanca na nový začiatok. Využite energiu nového mesiaca aby ste sa oslobodili od všetkých zlých emócií. Prichádzajú lepšie časy, hoci to možno necítite. V týchto dňoch budete veľmi emotívny. Pamätajte, že je to iba dočasné. Jóga a meditácia vám s tým pomôžu.

Lev

Lev – Energia, ktorú budete cítiť tento týždeň, vám pomôže vyrovnať vaše priateľstvá. Vy rozhodujete s kým máte dobrý vzťah a kto by mal z vášho života zmiznúť. Pokiaľ ide o vašu kariéru, premýšľajte o vašich prioritách. Možno sa snažíte splniť niečo čo je nemožné. Zamerajte sa na aktuálny stav a skutočné ciele, ktoré chcete dosiahnuť. Dostanete ich iba tvrdou prácou.

Panna

Panna – V týchto dňoch sa sústredíte na vašu kariéru. Využite energiu na zlepšenie profesionálnych kontaktov, ktoré vám pomôžu posunúť vaše podnikanie vpred. Nerobte si starosti s kritikou. Je nemožné, aby vaše akcie zapôsobili vždy na každého.

Váhy

Váhy – Môžete sa cítiť veľmi emocionálne. Nedostatok slobody vo vás vyvoláva mnoho frustrácií. Namiesto toho, aby ste snívali o vzdialených destináciách, zamerajte sa na aktuálny okamih. Urobte si čas na obľúbené aktivity, ktoré môžete rozvíjať aj doma.

Škorpión

Škorpión – Merkúr sa teraz pohybuje vo vašej emocionálnej zóne a retrogradácia Venuše vás núti premýšľať o tom, kto ste a čo skutočne chcete. Tento zmätok v hlave vás bude unavovať. Budete potrebovať domácu terapiu, ktorá vás opäť naštartuje. Strávte deň s meditáciou, jogou a pitím bylín.

Strelec

Strelec – Je čas, aby ste prejavili svoje túžby o vašom druhom sne. Strelci, ktorí sú vo vzťahu by si mali dávať pozor na retrogradáciu Venuše. Je lepšie nevyprovokovať konflikty alebo tajné rozhovory s vašimi bývalými a radšej venujte viac pozornosti svojmu partnerovi.

Kozorožec

Kozorožec – Tento týždeň bude vaša hlava všade len nie v práci. Nedovoľte, aby vás rušivé situácie odvádzali od zodpovednosti. Najprv dokončite to, čo ste už začali a potom sa odmeňte.

Vodnár

Vodnár – Vodnári budú inšpirovaní veľkou tvorivosťou. Použite ho na objavovanie nových vášní alebo na zlepšenie svojho talentu. Dávajte si pozor na problémy so srdcom. Retrogradácia Venuše vám poskytne falošný dojem o osobe, ktorá si veľmi rýchlo získa vaše srdce. Radšej by ste mali spomaliť tempo, pretože sa môžete popáliť.

Ryby

Ryby – Pokúste sa posilniť vzťahy so svojimi blízkymi a urobiť niečo pre svojich priateľov. Uvedomte si, že máte podporu od ľudí, ktorí vás milujú a pomôž vám ľahšie prekonať retrogradáciu. Namiesto toho, aby ste boli príliš emotívni, zamerajte svoju pozornosť na ostatných.

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *