TÝŽDENNÝ HOROSKOP 11. – 17. MÁJA 2020

363
tyzdenny horoskop

Baran

Pripravte sa na nové možnosti zárobkov, ktoré sa teraz objavia na obzore. Počas tohto obdobia nerobte žiadne nedbanlivé rozhodnutia, pretože si môžete spôsobiť problémy. Pokúste sa oslobodiť od ľudí a vecí, ktoré neprimerane narušujú váš mier. Kľúčom k dosiahnutiu harmónie je niekedy nahlas vyjadriť svoje myšlienky a porozumieť im. Je to také ľahké.

Býk

Ste obklopení veľkým množstvom možností. Nechajte sa uniesť prichádzajúcou vlnou a využite príležitosti, ktoré vám dá osud. Hviezdy teraz odzrkadlia vašu kariérnu zónu. Zmeny sú tu, aby vám pomohli naplniť vaše ciele, hoci sú spočiatku sprevádzané úzkosťou. Teraz sa obrátite na niekoho s kým vaša romantika prekvitá alebo ukončíte vzťah, ktorý po mnohých snaženiach navždy vyhorel. Nezabudnite na to aby ste svoje problémy neriešili shopoholizmom.

Blíženci

Blíženci- Ste pripravení na zmenu v každodennom živote a súčasnom spôsobe myslenia. V týchto dňoch môžete zažiť vnútornú úzkosť. Začnite praktizovať pozitívne návyky, vďaka ktorým budete silnejší. Na starostlivosť o svoje zdravie používajte energiu splnu. Cvičte, nakúpte si zdravé výrobky, choďte na prechádzku, zbierajte kvety alebo si doprajte bylinkový kúpeľ. Postarajte sa o svoju starostlivosť, ktorú práve potrebujete.

Rak

V máji sa vám prehĺbi vzťah s tým, čo vás najviac zaujíma. Vaše vzťahy s ľuďmi, do ktorých neustále investujete svoju energiu sa posilnia. Nakoniec zistite, že vaša láska a veľká oddanosť sú opätované. Tento týždeň sa výrazne ukáže vaša kreativita. Ak využijete silu svojej fantázie, máte šancu vytvoriť niečo mimoriadne. Nesnažte sa o dokonalosť.

Lev

Slnko sa pohybuje cez kariérnu zónu leva. Vaše nápady na prácu budú teraz za príplatok. Nestrácajte čas, len si to uvedomte. Spln, ktorý bude vo štvrtok, prebudí vašu emocionalitu. Vyvoláte si pocity, ktoré ste si predtým neuvedomili. Vypočujte si hlas svojho srdca. Doprajte si starostlivosť, ktorú si zaslúžite.

Panna

Začnite nasledovať svoje srdce. Prestaňte sa báť súdenia iných. Nastal čas sa postaviť za seba a ukázať, čo je vo vás. Tento mesiac osud otestuje váš profesionálny život. Pripravte sa na zmeny a buďte dobrí, pretože nakoniec všetko pôjde vo váš prospech. Tento týždeň vás naplní tvorivosťou. Využite túto energiu na realizáciu projektov, na ktorých práve pracujete.

Váhy

Tento týždeň sa budete chcieť zamyslieť nad životom a rodinnými záležitosťami. Očakávajte veľkú zmenu, ktorá prichádza na domácom fronte. Pamätajte, že solídna budúcnosť môže byť vybudovaná iba na pevných základoch. Ak je pocit bezpečia niečo, čo práve hľadáte, pracujte na zlepšení vzťahov so svojimi blízkymi. Premýšľajte o tom, za čo ste tu a teraz vďační. Premýšľajte o tom, čo potrebujete, aby ste boli šťastní.

Škorpión

Chcete dosiahnuť viac ako kedykoľvek predtým a hviezdy vás podporia na vašej ceste k vrcholu. Nepopierajte príležitosť dostať to, čo si zaslúžite. Nechajte sa sprevádzať intuíciou. Vedomosti, ktoré chcete sprostredkovať svetu, majú veľký význam a zaslúžia si ich vypočutie.

Strelec

Tento mesiac bude pre vás produktívny. Urobte to, čo máte radi a využívajte svoju energiu. Určite už cítite potrebu slobody ale nezabudnite, že súčasný okamih má pre vás tiež dôležitú lekciu. Ľudia vo vašom okolí sa z nejakého dôvodu objavili vo vašom živote. Zvážte, prečo ste závislí od vzťahov, ktoré vás spájajú. Môže vás naučiť hodnotu kompromisu a odhodlania.

Kozorožec

Máj je ideálny čas na reorganizáciu svojej rutiny, aby sa vytvoril priestor pre váš osobný rozvoj. Je čas rešpektovať váš voľný čas. Postarajte sa o svoje telo a ducha. Venujte sa vášni mimo práce. Malé úspechy považujte za úspech, pretože nadmerný perfekcionizmus môže skresliť váš obraz o sebe.

Vodnár

Je čas vybudovať solídne základy pre vaše dlhodobé ciele. Možno sa budete musieť vrátiť ešte raz, aby ste sa pohli vpred. Možno z minulosti na vás čaká niečo, čo si vyžaduje uzavretie. Osloboďte sa od toho, čo  vám už neslúži. Choďte po novej ceste bez strachu. Buďte otvorení neočakávaným zmenám, pretože vám prinesú veľa dobrého.

Ryby

Otvorte svoje srdce novým možnostiam. Nič nebude rovnaké ako predtým. Tento týždeň začnete pozerať na životné prostredie z novej perspektívy, čo môže spôsobiť nepríjemné pocity. Pripravte sa na množstvo zmien, ktoré ovplyvnia vašu aktuálnu polohu. Počas tohto procesu spomaľujte tempo, aby ste ním prešli čo najhladšie. Považujte to, čo sa teraz deje, za ďalšie vzrušujúce dobrodružstvo.

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *