CHÝBA VÁM CESTOVANIE? TIETO SERIÁLY VÁS ZAVEDÚ NA VZDIALENÉ MIESTA!

4134
cestovanie

V súčasnosti môžeme absolvovať výlety jedine na mape. Alternatívou môže byť ideálny seriál pre tých, ktorým chýbajú výlety! Máme pre vás skvele tipy na seriály, ktoré vás zavedú na krásne miesta.

Bohužiaľ, naše cestovné plány sa museli zmeniť kvôli koronavírusu. Nejaký čas nebudeme môcť ísť na vysnívanú dovolenku, najmä pokiaľ ide o vzdialené destinácie. Ukazuje sa však, že v našom vlastnom dome si vieme spraviť náhradu za dobrodružstvo! Pre všetkých, ktorí rovnako ako my túžia po cestovaní, Netflix a HBO GO pripravili seriály, ktoré vás zavedú na vzdialené kontinenty. Ktorý z týchto seriálov si pozriete?

Predstavujeme vám zoznam 5 seriálov, ktoré vám uľahčia strávený čas doma. Možno sa tiež stanú inšpiráciou pre vás, aby ste si mohli naplánovať ďalšie výlety, ktoré budete môcť realizovať, keď sa vrátime do normálu.

„FOODIE LOVE” – ​​HBO GO

Algoritmus zoznamovacej aplikácie pre milovníkov jedla dá dohromady dve hlavné postavy, ženu a muža okolo tridsiatky, ktorí sa chcú navzájom lepšie spoznať! Spoločne sa vydávajú na úžasnú cestu miestami inšpirujúcu kulinárskymi zážitkami. Najprv idú do nádhernej Barcelony potom s nimi môžeme preskúmať úžasné zákutia Ríma, Provence a dokonca aj Japonska!

„OUR PLANET” – NETFLIX

„Naša planéta“ je dokumentárny seriál, ktorý vytvorili tvorcovia jednej z najpopulárnejších inscenácií tohto typu „Planet Earth“ z BBC. Tento veľkolepý dokument približuje prirodzenú krásu našej planéty a odhaľuje, ako zmena klímy ovplyvňuje všetky živé tvory.

„BABY” – NETFLIX

Seriál je o dospievajúcich dievčat, ktoré sú z bohatej časti Ríma. Počas tohto sledovania sa môžete cítiť, akoby ste boli v nádhernom Ríme, plnom slnka a slobody.

„ZERO ZERO ZERO“ – HBO GO

Roberto Saviano, autor románu „ZeroZeroZero“, na základe ktorého bol vytvorený seriál toho istého názvu, ukazuje, že po stopách kokaínového priemyslu môžete cestovať aj na niekoľko kontinentov! Vďaka jeho príbehom objavujeme  tajomstvá obchodovania s drogami a skúmame rôzne miesta po celom svete od Mexika, cez  Afriku, Mahreb a Kalábriu až po Paríž.

„THE KINDNESS DIARIES“

Hostiteľom tohto programu je Leon Logothetis, ktorý cestuje po svete na motocykli a spolieha sa iba na láskavosť ľudí, s ktorými sa stretáva na svojej ceste. Vďaka nim sa dajú uspokojiť jeho základné potreby, ako sú jedlo, prístrešie a palivo. Počas dvoch sérií, ktoré vznikli s ním môžeme cestovať po Európe, Afrike, Ázii a dokonca aj Aljaške a Argentíne.

Zdroj: chillizet.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *