SVETOVÁ ZNAČKA SA ZAMERIAVA NA EKOLÓGIU. NAJNOVŠIA KOLEKCIA ECO ZAHŔŇA DŽÍNSY ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU!

456
značka guess

ZNAČKA GUESS opäť vydáva ekologickú kolekciu. V nej nájdete okrem iného džínsy, ktoré sú nielen ekologické, ale aj v súlade s najnovšími trendmi. Vybrali sme tie najzaujímavejšie modely. A to nie je všetko!

V záujme životného prostredia spoločnosť Guess predstavuje ekologickú zbierku. Táto značka opäť dokazuje, že osud našej planéty jej nie je ľahostajný a predstavuje novú kolekciu navrhnutú z ekologických tkanín – vrátane ekologického denimu. V poslednej tretej kolekcii Guess Eco  nájdete džínsy, ktoré sú nielen v súlade s najnovšími trendmi, ale sú vytvorené aj v duchu trvalo udržateľnej módy. K dispozícii je dosť modelov, ktoré sú absolútnym hitom na jar a môžete si ich ľahko nakúpiť online. Novú kolekciu Guess Eco nájdete na stránke Guess.eu

Naše obľúbené kúsky zahŕňajú RIFĽOVÉ NOHAVICE na traky a overaly, ktoré zmyselne zdôrazňujú ženskú postavu ako aj zvonové nohavice, či krátke šortky na leto 2020. Súčasťou najnovšej kolekcie Guess Eco sú  aj skvelé džínsové bundy, ktoré krásne sadnú dokonca aj na šaty! Ostatné druhy oblečenia ako tričká alebo mikiny sú tiež šité z látky šetrnej k životnému prostrediu.

Pri výrobe kolekcie Guess Eco sa používajú vlákna ako Lenzing a Ecovero, vyrobené z dreva z certifikovaných a obnoviteľných zdrojov. A tiež tencel – ekologický a super mäkký termoregulačný materiál. Pri výrobe sa používajú aj organické a recyklované bavlnené vlákna. Spoločnosť Guess tak posilňuje svoj záväzok v oblasti politiky trvalo udržateľného rozvoja – značka si stanovila za cieľ, aby do konca roka 2021 kde až 25% denimovej kolekcie by malo byť vyrobené z environmentálne vhodných textílií. Ak chcete byť ešte viac eko tak nakupujte!

Zbierka Guess Eco zahŕňa nielen oblečenie pre ženy, ale aj pre mužov a deti. Ponúkajú tričká z organickej bavlny, ako aj džínsy a dámske čiapky, ktoré sú rovnako zafarbené metódou Indigo Flow, čo v porovnaní s konvenčným farbením vyžaduje nižšiu spotrebu vody a energie  – a to až o 70%!

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *