Pozrite na koho sa podobá syn slávneho herca JOHNNYHO DEPPA

631
johnny depp

Syn Johnnyho Deppa, Jack, mal nedávno 18 rokov. Jeho sestra Lily-Rose Depp sa pri tejto príležitosti rozhodla zverejniť fotografiu svojho mladšieho brata. Ako vyzerá teenager na prahu dospelosti?

Johnny Depp si vždy chránil svoje súkromie, rovnako ako aj jeho bývalá partnerka Vanessa Paradis. Ich dcéra Lily-Rose Depp sa už niekoľko rokov usiluje o filmovú kariéru. O jej vzťahu s Timotheeom Chalametom bolo veľa klebiet, dokonca aj zdieľali fotografie na sociálnych sieťach. Druhé dieťa Deppa a Paradis, Jack sa neobjavuje na premiérach a nemá ani oficiálny účet na Instagrame, no momentálne o ňom všetci hovoria, pretože jeho fotografia bola zverejnená jeho staršou sestrou.

Johnny Depp a Vanessa Paradis boli vo vzťahu v rokoch 1998 – 2012. Počas týchto 14 rokov sa im narodila Lily-Rose (narodená 27. mája 1999) a John Christopher “Jack” Depp III (narodený 9. apríla 2002). V roku 2006 herec v jednom z rozhovorov priznal, že otcovstvo mu usmernilo jeho život a prácu. Nemôžete si naplánovať takú hlbokú lásku. Otcovstvo nebolo vedomé rozhodnutie. Bolo to súčasťou úžasnej cesty, ktorou som sa uberal. Bol to osud . “

Čo vieme o mladom Jackovi? Nie veľa, okrem toho, že má práve 18 rokov. V rámci oslavy týchto narodenín zverejnila jeho staršia sestra, 20-ročná Lily-Rose Deppová na jej Instagrame dve fotografie so svojím bratom. Prvá pochádza z detstva, zatiaľ čo druhá ukazuje, ako Jack Depp vyzerá teraz. Vyzerá to tak, že tento mladý muž je veľmi podobný svojmu slávnemu otcovi. Spraví si kariéru aj v šoubiznise? V roku 2014 Depp odhalil, že jeho syn sa viac zaujíma o kreslenie a hudbu než o hranie.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *