ŠATY SO SRDCOVÝM VÝSTRIHOM. NAJKRAJŠÍ TREND NA LETO 2020!

4676
saty so srdcovym vystrihom

Hľadáte perfektné šaty na svadbu? Šaty s výstrihom v tvare srdca budú pre vás určite ideálne. Ukážeme vám tie najmódnejšie šaty na leto 2020!

Šaty so srdiečkovým výstrihom sú  jedným z najsilnejších a určite najkrajších trendov leta 2020. Pred rokmi boli atribútom hollywoodskych hviezd, čo priťahovalo sexepíl celebrít, ako sú Marilyn Monroe, Sophia Loren a Brigitte Bardot. Teraz sú späť vďaka slávnym francúzskym dievčatám. Šaty so srdcovým výstrihom majú okrem iného aj Jeanne Damas, Louise Foillan, Sabina Socol a Anne-Laure Mais Moreau, ktoré si čoraz viac obľúbili tieto šaty a to najmä preto, že výber je naozaj veľký.

Šaty so srdcovým výstrihom môžu mať rôzne podoby – môžu byť jednofarebné (čierne alebo biele) alebo vzorované (najlepšie s kvetinami). Môžu mať aj krásne nafúknuté rukávy (tie sa nám páčia najviac!), dlhé alebo krátke rukávy, môžu mať široké alebo úzke ramienka alebo celkom odhalené plecia. Niet divu, že šaty sú čoraz viac obľúbenejšie. Sú sexy, ale nie vulgárne a okrem iného sú obľúbené aj kvôli ich retrocharakteru.

Tieto šaty vládnu nielen na Instagrame ale aj v najnovších kolekciách obľúbených obchodných reťazcov. Medzi nich patri napríklad značka Guess, Mango, Mohito, Sinsay alebo GATE. So šatami ste sa mohli stretnúť už aj predtým, čo je dobré, pretože ide o perfektné šaty na svadbu. Tiež, ak ste budúca nevesta – výstrih v tvare srdca je jedným z najpopulárnejších na svadobných šatách. Niet divu, že sa cítite ako princezná! Budete ich milovať tiež toto leto?

Zdroj: chillizet.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *