NAJLEPŠIE TELEVÍZNE SERIÁLY A FILMY O TEENAGEROCH NA NETFLIXE

1800
13 reasons why

Filmy a seriály o mladých ľuďoch sú na Netflixe veľmi populárne. Ktoré z nich by ste rozhodne nemali vynechať? Pozrite sa!

Na Netflixe bolo doteraz  množstvo obsahu s tínedžermi, ktoré si diváci zamilovali. Tieto príbehy sú také univerzálne, že sa s nimi dokáže stotožniť každý bez ohľadu na vek. Nakoniec, každý raz šiel do školy, zamiloval sa prvýkrát, mal zlomené srdce, viac-menej hľadal pozornosť rovesníkov alebo sníval o magických schopnostiach. Máme pravdu? Spolu s Netflixom sme pre vás vybrali zopár seriálov a filmov o mladých teenagerov, ktoré sú podľa nás zaujímavé a určíte vás tiež budú baviť.

STRANGER THINGS

Seriál Stranger Things  sa odohráva vo vidieckom meste Hawkins v Indiane začiatkom 80. rokov 20. Storočia. Chlapec sa stratí no nikto nevie kam. Priatelia, rodina a miestna polícia, ktorí sa snažia zistiť pravdu sú zapletení do neuveriteľne tajomnej záhady, medzi ktoré patria aj tajné experimenty, desivo nadprirodzené sily a jedno malé podivné dievča.

SEX EDUCATION

Otis, aj napriek tomu, že je jeho matka sexuálna terapeutka nemá so sexom takmer žiadne skúsenosti. To ho však neodradí, aby vedel svoje teoretické poznatky ďalej predávať na strednej škole. Rebelka Maeve mu preto navrhne, aby si v škole otvoril sexuálnej poradňu.

 13 REASONS WHY

Seriál vznikol na základe rovnomennej knižky, ktorú ešte v roku 2007 napísal autor Jay Asher. Hlavnou postavou je 16-ročný Clay Jensen (Dylan Minnette), ktorý jedného dňa po návrate zo školy nájde pred dverami svojho domu záhadný balík. Vo vnútri je niekoľko kaziet nahratých Hannah Baker (Katherine Langford), jeho spolužiačkou a školskou láskou, ktorá spáchala samovraždu. V nahrávkach Hannah odhaľuje trinásť dôvodov, prečo sa rozhodla vziať si vlastný život. Je Clay jedným z nich?

LOCKE & KEY

Keď je ich otec zavraždený za záhadných okolností, súrodenci Lockeovci a ich matka sa presťahujú do rodinného domu známeho ako Key House, ktorý sa ukáže plný magických kľúčov, ktoré sú pravdepodobne spojené so smrťou otca. Deti  postupne začnú nachádzať rôzne kľúče a ich jedinečné magické schopnosti. Ich pokojný život naruší nevítaný hosť so zlými úmyslami, ktorý chce získať všetky magické kľúče iba pre seba.

DUMPLIN

Hlavnou hrdinkou príbehu je Willowdean, sebavedomá moletná teenagerka, ktorá je posadnutá všetkým, čo sa týka Dolly Parton. Aby nahnevala svoju mamu (Jennifer Aniston), Willowdean sa prihlási do miestnej súťaže krásy, ktorú organizuje jej matka a navedie aj svoje kamarátky, aby sa tiež prihlásili.

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *