MARY-KATE OLSEN A OLIVIER SARKOZY SA PO 5 ROKOCH MANŽELSTVA ROZHODLI PRE ZMENU!

632
MARY-KATE OLSEN A OLIVIER SARKOZY

Mary-Kate Olsen požiadala o rozvod svojho o 17 rokov staršieho manžela Olivera Sarkozyho. Celú ich situáciu im sťažili prísne opatrenia, ktoré nastali kvôli koronavírusu.

<> on November 9, 2016 in New York City.

Hviezda a spolumajiteľka úspešnej módnej značky The Row sa rozhodla opustiť francúzskeho bankára o 17 rokov staršieho Oliviera Sarkozyho (je to nevlastný brat bývalého francúzskeho prezidenta). Toto rozhodnutie urobila po 5 rokoch manželstva. Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy sa stretávali od roku 2012. O tri roky neskôr sa vzali a mali malú súkromnú svadbu na Manhattane. Pre Olsenku to bolo jej prvé manželstvo. Sarkozy bol už ženatý s autorkou detských kníh, Charlotte Bernardovou s ktorou ma syna Juliena a dcéru Margo.

Mary-Kate Olsen sa chce čo najskôr rozviesť. Herečka podala žiadosť o rozvod ešte 17. Apríla ale kvôli pandémii koronavírusu nebola okamžite prijatá. Tridsaťtriročná Američanka má však veľké obavy ohľadom finančného vyrovnania. Ako uvádza zahraničný portál TMZ, Mary-Kate dostala e-mail od svojho manžela v ktorom stojí, že sa má do 18. mája vysťahovať zo spoločného bytu. Hviezda požiadala o predĺženie tohto termínu do konca mesiaca z dôvodu prebiehajúcej karantény. Čo bude ďalej? Očakávame, že rozvod nebude najjednoduchší. Majetok Mary-Kate, odhadovaný na vyše 500 miliónov dolárov je desaťkrát väčší ako majetok jej manžela.

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *