TÁTO KOZMETIKA OBNOVÍ HYDRATÁCIU POKOŽKY ZA 3 DNI! STOJÍ MENEJ AKO PROFESIONÁLNE SÉRUM

865
kozmetika

Dehydrovaná pokožka nie je to isté ako suchá pokožka. Aj keď to vieme, často sa snažíme vyrovnať nedostatok hydratácie mastnými krémami. To je chyba, ktorá sa často stáva aj pri suchej pokožke, kde potom vzniká akné. A’pieu fluid – Madecassoside Fluid je najrýchlejšia prvá pomoc, ktorú sme nedávno testovali na dehydrovanú pokožku.

Dehydrovaná pokožka je niečo, s čím zápasíme počas celej karantény. Suchý vzduch, hypoxia, sedenie pred počítačom namiesto chôdze – to nie je najlepšie pre našu pokožku. Ak patrite k tým, ktorí nepijú dostatok vody, môžete skutočne dehydrovať svoju pokožku v priebehu niekoľkých dní, takže straty budú viditeľné voľným okom. Matná a sivá koža s pupienkami nie je to o čom snívame.

Až doteraz sme dehydrovanú pokožku riešili pomocou micerálnej vody, séra s kyselinou hyalurónovou a vitamínu C a dobrých hlboko hydratačných krémov. Od dnešného dňa prikladáme náš objav k tejto sade:  A’pieu – Madecassoside Fluid. Tento kórejský kozmetický prípravok vďaka formulácii na báze tekutého gélu môže vaše obľúbené sérum na dlhú dobu nahradiť alebo sa k nemu pripojiť v rámci každodennej starostlivosti.

Celé tajomstvo A’pieu  spočíva v zložení, ktoré sa skladá z extraktu ázijskej rastliny – (Pupočník Ázijský) –je to druh vytrvalej rastliny, ktorá rastie v tropickej a subtropickej zóne. Centella rastie vo vlhkých, trávnatých oblastiach a na brehoch riek. Má úžasné hydratačné a upokojujúce účinky a tiež urýchľuje hojenie rán. Po troch dňoch aplikácie A’pieu – Madecassoside Fluid vyzerá pokožka napnutejšie a obnovuje žiarivosť pleti. Zloženie tekutiny A’Pieu tiež obsahuje vitamín B3, ktorý reguluje činnosť mazových žliaz a má protizápalové účinky.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *