SPEVÁČKA pracuje na značke kozmetiky FENTY SKIN. Nová kozmetika bude uvedená do predaja koncom TOHTO roka!

899
rihanna značka kozmetiky

Rihanna rozširuje svoju podnikanie a má v úmysle predstaviť ďalšie produkty podpísané svojím menom.Je to o kozmetike, ktorá je zameraná na starostlivosť o tvár! Čo vieme o Fenty Skin?

Hviezda mnohokrát dokázala, že má zmysel viesť podnikanie. Jej makeupová kozmetika Fenty Beauty by Rihanna bola ocenená klientmi z celého sveta. Savage x Fenty je zmyselné spodné prádlo, ktoré je bez ohľadu na farbu pokožky alebo tvar figúry vhodná pre každú z nás. Na druhej strane je to módne oblečenie, ktoré kombinuje mestskú kultúru a luxusný štýl. Do tohto zoznamu môžeme pridať ďalšiu značku. Rihanna teraz pracuje na spoločnosti Fenty Skin. Čo vieme o tomto projekte?

Ponuka Fenty Beauty zahŕňa balzam na pery alebo peeling na pery a tak Rihanna ide o krok ďalej. Speváčka v rozhovore s redaktormi Vogue UK uviedla, že Fenty Skin bude čoskoro v predaji. „ Starostlivosť o tvár je veľmi dôležitá, ukazuje nám pravdu či sa o ňu staráme alebo nie. Nie je sa za čo skrývať, “ povedala Barbadoska. Dátum vydania produktu Fenty Skin nebol zverejnený, je však naplánovaný na tento rok.

Rihanna oficiálne pracuje na spoločnosti Fenty Skin od marca minulého roku. V popise si môžeme prečítať, že nová značka sa bude špecializovať na „ liečivé výrobky na pokožku, mydlá, výrobky osobnej hygieny a súvisiace doplnky. “

Nevieme sa dočkať až sa Fenty Skin dostaví na trh!

rihanna kozmetika

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *