PRÍRODNÝ OLEJ, KTORÝ DOKÁŽE S VAŠOU PLEŤOU ZÁZRAKY

862
jojobový olej

JOJOBOVÝ OLEJ má voskovú konzistenciu žltej farby, ktorá sa často používa v kozmetike. Vďaka svojim vlastnostiam výrazne zlepšuje stav pokožky a vlasov. Vzhľadom na to, že jojobový olej nespôsobuje alergické reakcie, môže sa používať aj na citlivú pokožku. Získajte viac podrobnosti o tomto skvelom oleji.

Tento olej je jednou z najpopulárnejších zložiek na starostlivosť o pleť v kozmetike. Vďaka tomu je naša pokožka hladká, pevná a vlasy sú silné a lesklé. Okrem toho neupcháva póry a je úplne bezpečný. Medzi inými sa nachádza jojobový olej v krémoch, maskách na tvár a maskách na vlasy. Olej dokáže nahradiť aj váš klasický telový krém pretože je vhodný nielen na tvár ale takisto aj na celé telo.

STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

JOJOBOVÝ OLEJ je alternatívou namiesto niekoľkých každodenných krémov a kozmetiky. Môžete ho použiť namiesto: nočného krému, kozmetiky na čistenie tváre a hydratačného denného krému.

Pred spaním naneste na vyčistenú tvár trochu jojobového oleja. Počas spánku získava naša pokožka všetky zložky, ktoré obsahuje a vďaka čomu sa môže intenzívne regenerovať a vyživovať. Čistili ste si doteraz svoju pleť krémom alebo micelárnou vodou? Je čas vyskúšať niečo nové. Jojobový olej bude na to perfektný. Použite ho na vyčistenie tváre s použitím vatového tampónu ráno a večer a čoskoro si všimnete, že pokožka je na dotyk jemná a hladká ako nikdy predtým.

Pokiaľ ide o masky tak do výrobku pridajte malé množstvo jojobového oleja a naneste na pokožku. Odporúčame tiež používať  jojobový olej pri masáži alebo pri kúpaní.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Jojobový olej vlasy posilňuje, hydratuje a regeneruje, vďaka čomu vypadáva menej vlasov. Tento typ liečby okamžite zlepší ich vzhľad a vlasy sú potom lesklé a zdravé. Jediné, čo musíte urobiť, je aplikovať trochu oleja 1-2 krát týždenne po celej dĺžke vlasov, počkať asi 30 minút a potom ich umyť šampónom. Olej môžete aplikovať priamo na suché alebo vlhké vlasy.

Môžete ho použiť aj pred spaním a okamžite ho po prebudení zmyť z vlasov. Vďaka tomu budú vaše vlasy ešte výživnejšie a lesklejšie.

Jojobový olej bojuje proti lupinám, zjemňuje vlasy a dodáva im pružnosť. Okrem toho ich nezaťažuje, takže sa dá použiť bez ohľadu na stav vlasov. Vďaka jojobovému oleju sú pramene hladké a nie krehké.

Zdroj: chillizet.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *