NEÓNOVÉ NECHTY SÚ OPÄŤ HITOM! TÁTO ŠTÝLOVÁ MANIKÚRA BUDE IDEÁLNA NA JAR A LETO 2020

1486
laky na nechhty

Módne nechty nie sú iba pastelové. Hitom je tiež neónová manikúra. Áno! Na jar a v lete lakujeme nechty v odtieňoch neónovej ružovej, ostrej žltej, viditeľnej oranžovej a zelenej.

NEÓNOVÉ FARBY sú späť vo veľkej sláve! Tieto krikľavé farby budú viditeľné najmä na našich nechtoch. Manikúra v tomto štýle bola hitom pred tromi rokmi, ale ako vieme, trendy sa vracajú a pre sezónu jar-leto 2020 sa opäť obraciame na zabudnuté laky. Ktorá verzia je najmódnejšia? Ktoré vzory odporúčajú slávni manikéri? Pozrite sa na najmódnejšie nechty pre túto sezónu.

Klasika, nechty nalakované v jednej farbe, sú stále “in”, ale ak si myslíte, že purpurová alebo limetková zelená v tejto verzii je pre vás až moc krikľavá, máme pre vás ďalšie návrhy na neónovú manikúru. Ak vás táto téma zaujíma, určite viete, že francúzsky trend sa vrátil, ale v novej verzii. Špičky nechtov sú natreté v iných odtieňoch ako bielej. Áno, je to tiež skvelý štýl pre „neónové nechty“. Ostro žltá alebo ružová farba bude vyzerať skvelo.

Vzory a NEÓNOVÉ NECHTY? Takéto silné odtiene budú skvelé pre minimalistickú manikúru ako aj jednotlivé línie či šachovnicu. Manikéri milujú maľovanie plameňov, usmievajúcich sa tvárí alebo umeleckých konfiet. A čo tak neónové srdce s mierne rozmazanými okrajmi alebo nejakým exotickým ovocím? Takéto ostré farby sa dobre kombinujú s čiernou, béžovou alebo sivou.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *