NAJLEPŠIE HYDRATAČNÉ ŠAMPÓNY NA SUCHÉ VLASY

1399
sampony na vlasy

Hľadáte ten správny hydratačný šampón? Ste na správnom mieste. Tu je naše subjektívne hodnotenie šampónov s dobrým zložením, ktoré nepoškodzujú vlákna vlasov ani pri dennom používaní, navyše ich vyživujú a posilňujú. Pomôžu vašim vlasom získať ich hladkosť a lesk za krátky čas.

Dobrý hydratačný šampón by mal obsahovať jemné čistiace a ošetrovacie zložky, ktoré znižujú účinok peny. Už ste počuli o Low Shampoo? Je to jemný čistiaci krém na vlasy, ktorý vôbec nepení a neobsahuje sulfáty. V našom rebríčku nájdete hydratačné šampóny s dobrým zložením. Neviete si poradiť? Navštívte vaše kaderníctvo a opýtajte sa.

HYDRATAČNÝ ŠAMPÓN YVES ROCHER LOW POO

Pre fanúšikov ekologickej starostlivosti a držiteľov extrémne suchých prameňov môže byť tento šampón skutočným darcom z nebies. Má krémové zloženie s málo penivou konzistenciou – ľahko však zachytáva každodenné nečistoty a navyše hydratuje pokožku hlavy. Za svoju účinnosť vďačí aktívnym zložkám rastlín z ekologických plodín. Šampón jemne čistí, hydratuje a pokrýva vlasy ochranným filmom. V tomto šampóne nenájdete stopy po silikónoch, pretože 99% jeho zloženia je čistá príroda!

INSIGHT ANTI-FRIZZ HYDRATAČNÝ ŠAMPÓN

Spĺňa viac ako naše kritériá: neobsahuje SLS, SLES, 97% jeho zložiek je prírodného pôvodu a má vegánsky certifikát. Tento šampón je skvelý na nepoddajné a krepovité vlasy. Obsahuje olej z ľanových semien, kakaové maslo, hodvábny olej a konopný olej. Dodáva vlasom hodvábny lesk, hydratuje ich a hĺbkovo vyživuje. Vlasy zostávajú uhladenejšie a poddajnejšie. Ak vás zaujímajú ďalšie detaily a využitie šampónov, správne kaderníctvo a personál vám určite poradia.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *