TRÉNING SVETOVEJ HVIEZDY. AKO SA HEREČKA STARÁ O SVOJU POSTAVU?

1866
margot robbie

Margot Robbie je ďalšia hviezda, ktorá sa môže pochváliť svojou úžasnou postavou. Aké je jej tajomstvo? Päťkrát týždenne cvičenie inšpirované baletom.

Úlohy vo filmoch ako „Suicide Squad“, „I, Tonya“ alebo „Birds of Prey“ znamenali, že Margot Robbie musela trénovať ešte viac ako predtým, čo sa vyplatilo nielen na jej skvelej postave, ale aj nomináciou na Oscara za hlavnú úlohu vo filme „I, Tonya“. Zaujímavé je, že Austrálčanka nechodí klasicky do fitness centra a nepotí sa pri zdvíhaní činiek. Naopak, je fanúšikom cvičenia, ktoré pred niekoľkými rokmi preslávili Angels Victoria’s Secret. 

V roku 2016, keď film „Suicide Squad“ zasiahol kiná, trénerka Andie Heckerová, ktorá trénovala Margot Robbie odhalila, že herečka trénovala päťkrát týždenne počas 2 až 3 hodín. Je to šialené! Okrem toho je ťažké zapadnúť do „normálneho“ života, pokiaľ nemáte dostatok času ako napríklad teraz v karanténe. Uvoľnite sa, ak sa momentálne nepripravujete na natáčanie filmu v Hollywoode, nemusíte trénovať na rovnakej úrovni ako Margot. Ak cvičenie skrátite, napríklad na jednu hodinu, tiež na sebe uvidíte požadované výsledky za nejaký čas. Hviezda má často málo času, takže musí stráviť pol dňa s trénerom každý deň. V rozhovore pre časopis Shape sa trénerka Hecker priznala, že taký silový maratón neodporúča iba s výnimkou profesionálnych športovcov. Keď má slávna blondínka prestávku od natáčania, cvičí iba jednu hodinu, 4-5 krát do týždňa.

Tréning Margot Robbie pozostáva z cvičení inšpirovaných baletom, ktorý poznáme ako barre ako aj pilates. Ak pozorne sledujete instagram 29 ročnej Austrálčanky, určite viete, že pilates cvičí minimálne od roku 2014. Keď na ňu čakali tréningy na krasokorčuľovanie, Margot absolvovala každý deň sedenie aby posilnila takzvané „jadro“. Na posilnenie svalov chrbta a brucha odporúča trénerka zdvíhanie trupu na exo chair ale podobné cvičenie je možné vykonávať aj doma. Potom Margot vykonáva aj rôzne verzie planku.

Margot Robbie venuje veľkú pozornosť aj cvičeniu nôh a zadku. Táto časť tréningu je založená na slávnom cvičení barre, ako aj “jump squats”, unožovanie na boku (najlepšie to je robiť s gumou), horolezec, zdvíhanie nôh alebo „baletné zoskoky“ posilnia stehná a zadok. Zoznam tiež  zahŕňa cviky s činkami, ktoré sú dôležité pre svaly rúk a hornú časť chrbta.

Prečo Margot Robbie cvičí barre? Tento tréning inšpirovaný baletom môže vypracovať akúkoľvek časť tela.  Balet nie je len klasický tanec ale kombinuje fitness, pilates a statickú jogu. Pri pohľade na postavu Lily Aldridge, Doutzen Kroes, Martha Hunt, Stella Maxwell alebo Natalie Portman to naozaj funguje.

Starostlivosť o zdravie a krásu je taktiež každodenným rituálom. Či už sa jedná o rôzne kozmetické alebo dermatologické služby.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *