AKO PRESTAŤ FAJČIŤ? 5 ÚČINNÝCH SPÔSOBOV AKO SA ZBAVIŤ ZÁVISLOSTI

4316
ako prestat fajcit

Ako prestať s fajčením? Túto otázku si kladú mnohí ľudia, ktorí sa neúspešne pokúsili vysporiadať s nezdravou závislosťou. Nielen, že cigaretový dym má fatálny vplyv na naše pľúca ale tiež narúša naše okolie a zanecháva nepríjemný zápach na oblečení. Vyskúšajte naše spôsoby, ako prestať fajčiť raz a navždy.

Môžete použiť niekoľko jednoduchých trikov, ktoré vám pomôžu k tomu aby ste prestali konečne fajčiť. Samotná skutočnosť, že ste si uvedomili svoju závislosť, je už veľký krok vpred. Teraz je čas prekonať závislosť. Nasledujúce metódy vám s tým určite pomôžu.

Ako prestať fajčiť

Každý, kto sa niekedy pokúsil prestať fajčiť, vie, že to nie je jednoduchá úloha. Len málo ľudí dokáže tento cieľ dosiahnuť na prvýkrát. Väčšina z nich zápasila s týmto problémom mnohokrát a často bez úspechu. Čo je potrebné urobiť, aby si nakoniec vyhral nad pretrvávajúcou závislosťou? Je nevyhnutné si vypracovať správny plán. Použite týchto 5 jednoduchých trikov.

  1. Venujte pozornosť tomu, čo každodenné situácie vo vás vyvolávajú túžbu fajčiť. Možno ide o stresujúce situácie, spôsob ako zabiť nudu alebo rituál fajčenia po jedle. V takýchto situáciách nasmerujte svoju pozornosť na niečo iné. Nájdite alternatívne zamestnanie. Pamätajte, že najjednoduchšie je zaobchádzať so zvykom zavedením iného návyku.
  2. Pokúste sa čoraz častejšie obmedzovať fajčenie, namiesto toho, aby ste sa snažili úplne odstrániť návyk. 
  3. Neviete, ako prestať fajčiť? Vyriešte mýty raz a navždy. Prestaňte veriť, že vás fajčenie upokojí a pomôže vám zostať štíhly. Keď mate za potreby robiť niečo s rukami v takýchto prípadoch sa odporúča použiť napríklad antistresové gule.
  4. Je veľmi dôležité, aby ste to nevzdali. Nezabudnite sa odmeniť a spraviť si radosť. Toto vás bude motivovať, aby ste sa ešte viac držali svojho plánu.
  5. Je dôležité, aby vás vaši blízki podporovali a ostatní fajčiari vám prestali dávať cigarety preto informujte ľudí vo vašom okolí, že prestávate fajčiť. Budete sa cítiť zodpovednejší za svoje rozhodnutia. Môžete sa opýtať ostatných, ako prestali fajčiť. Možno vám ich tipy pomôžu dosiahnuť váš cieľ.

Jeden z ďalších úspešných terapii je biorezonancia. Už jednorazový zákrok eliminuje potrebu fajčenia. Biorezonancia je metóda bez liekov a iných vedľajších účinkov, ktorá účinkuje aj na e-cigarety. Biorezonančný prístroj pracuje na báze elektromagnetického pôsobenia a na trhu sa pohybuje už 6 rokov.

Zdroj: chillizet.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *