ČAS NA BALKÓNOVÚ PÁRTY! VĎAKA TÝMTO SIEDMIM VECIAM ZORGANIZUJETE NAJLEPŠIU PÁRTY NA BALKÓNE

942
party na balkone

Prečo si nezorganizovať večierok na balkóne? Aj keby ste tam mali byť jediným hosťom? Týchto 5 vecí vám pomôže vytvoriť prostredie, ktoré vám umožní sa úplne uvoľniť.

Sezónu udalostí na balkóne považujeme za otvorenú! Aj keď je priskoro pozývať priateľov (stále musíte prijať osobitné opatrenia), nevidíme v tom žiaden problém aj keď by sme to mali zorganizovať iba pre seba. Koniec koncov, trochu relaxácie nikomu neublíži. Na to, aby balkónový večierok uspel sa oplatí postarať o niektoré podrobnosti. Uvádzame 5 vecí, ktoré stojí za to mať!

1. VHODNÉ OSVETLENIE

Nič nevytvára lepšiu náladu ako správne osvetlenie preto sú na balkónoch obľúbené už nejaký čas nielen solárne lampy alebo svietidlá ale aj SVETELNÉ GIRLANDY. Široký výber nájdete v obchodoch ako Ikea alebo na internete. Wow efekt bude zaručený!

2. VONNÉ SVIEČKY

Svetiel nikdy nie je dosť a preto ďalšou skvelou voľbou sú VONNÉ SVIEČKY, ktoré nielen krásne osvetľujú balkón ale tiež krásne voňajú! V tejto sezóne sú najmodernejšie tie, ktoré majú vôňu kadidla.

3. VANKÚŠE, VEĽA VANKÚŠOV

Vankúše dodávajú útulnosť a vďaka nim môžete pohodlne sedieť na balkóne! Čo odporúčame toto leto? Jedny z najmódnejších trendov v dizajne interiéru na leto 2020 sa nachádzajú okrem iného aj v letnej kolekcii H&M.

4. OSVIEŽUJÚCE NÁPOJE

Zabudnite na prosecco a doprajte si Radler 0,0% citrón. Je to vynikajúca a dokonale osviežujúca kombinácia nealkoholického piva a klasickej citrónovej limonády. Fantasticky uhasí smäd bez akýchkoľvek následkov.

5. PRENOSNÝ REPRODUKTOR

Aj keď sa skvelo hodí na pikniky, používame ho často aj pri rôznych príležitostiach. Reproduktor Bang & Olufsen je naším obľúbeným medzi BEZDRÔTOVÝMI REPRODUKTORMI. Znie skvele a tiež vyzerá dobre no na trhu je naozaj široký výber.

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *