KEANU REEVES A ALEXANDRA GRANT MAJÚ VEĽKÚ NOVINKU!

527
KEANU REEVES A ALEXANDRA GRANT

Americké médiá informovali, že Keanu Reeves a Alexandra Grant sa zasnúbili a plánujú svadbu.

V súčasnosti sú takéto správy ešte príjemnejšie ako obvykle! Magazín „Ok“ informuje, že sa pár zasnúbil a čoskoro plánujú stáť na svadobnom koberci. Vzhľadom na pandémiu koronavírusu a kvôli súkromiu, ktoré si Keanu veľmi chráni sa svadobný obrad bude konať len medzi najbližšími priateľmi. Nevesta a ženích usporiadajú svadobnú hostinu u herca doma v záhrade. Keanu a Alexandra sa minulý rok prestali skrývať a oficiálne sa objavili ako pár na LACMA Art + Film Gala v Los Angeles. Kto je Keanuova snúbenica Alexandra Grant? Prečítajte si nižšie.

Nie je známe odkedy je Keanu Reeves a Alexandra Grant vo vzťahu ale pravdepodobne už niekoľko rokov. Počas celej doby udržiavali svoj vzťah v tajnosti. Herec zriedka vedie rozhovory a vôbec nehovorí o svojom súkromnom živote. Jeho veľkou láskou v 90. rokoch bola Jennifer Syme. V roku 1999 sa im narodila mŕtva dcérka. Bohužiaľ, smútok zo straty dieťaťa ich vzťah nevydržal a o pár týždňov sa rozišli. O dva roky neskôr Syme prišla o život počas autonehody, čo bola pre Reevesa ďalšia rana. Herec tieto tragédie veľmi ťažko znášal a neskôr upadol do depresie, stiahol sa nielen z verejného ​​ale aj zo spoločenského života. Jeho príbuzní potvrdzujú, že Alexandra uzdravila jeho zlomené srdce a priniesla do jeho života lásku a radosť. Nevieme tiež, kedy Keanu požiadal Alexandru o ruku ale ak veríte správam zo zahraničných médií, ich súkromná svadba sa čoskoro uskutoční!

Keanu Reeves je vynikajúci a talentovaný herec, ktorý hral vo filmoch ako „The Matrix“, „Sweet November“, „Diablov advokát“ a v mnoho ďalších skvelých filmov. Keanu  je považovaný za jedného z najlepších hercov svojej generácie. Alexandra Grant je všestranná umelkyňa, ktorá vyrába sochy, kreslí, maľuje a vytvára videa. Svoj talent využíva na dobročinné účely.

V roku 2011 spoločne vydali knihu Óda na šťastie s veľmi depresívnym podtónom. V roku 2017 si spolu založili vydavateľskú spoločnosť X Artists ‘Books so zameraním na medzižánrové knihy. Pravdepodobne ich spoločná práca priviedla bližšie k sebe.

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *