KATE MIDDLETON OSLAVUJE NARODENINY PRINCEZNEJ. POZRITE SI NOVÉ FOTOGRAFIE DIEVČATKA

549
princezná charlotte

Princezná Charlotte oslavuje svoje 5 narodeniny! Pri tejto príležitosti Kate Middleton zverejnila nové fotografie so svojou dcérou. Pozrite sa, čo sa objavilo na instagrame vojvodov z Cambridge.

Kate Middleton tradične publikovala fotografie princeznej Charlotte. Len pred niekoľkými dňami predstavila vojvodkyňa z Cambridge nové fotografie princa Louisa a dnes princezná Charlotte oslavuje svoje 5. narodeniny. Je tradíciou, že vojvodkyňa pri tejto príležitosti zverejňuje fotografie svojich detí.

Fotografie Kate Middletonovej boli vyfotené len nedávno, keď rodina pomohla zabaliť a dodať jedlo dôchodcom žijúcim v susedstve. Na vydarených fotografiách môžeme vidieť ako princezná Charlotte klope na dvere a v ruke drží balíček s cestovinami.

Princezná Charlotte  sa narodila 2. mája 2015 v londýnskej nemocnice sv. Márie. Dievča menom Charlotte Elizabeth Diana bola pokrstená 5. júla 2015 v kostole sv. Márie Magdalény v Sandringhame. Na tom istom mieste sa uskutočnil krst princeznej Diany. Na obrad nebolo pozvaných viac ako 20 ľudí a krstnými rodičmi princeznej Charlotty boli: Laura Fellowes (bratranec princa Williama), Adam Middleton (bratranec princeznej Kate) a Thomas van Straubenzee, Sophie Carter a James Meade (priatelia kniežatstva z Cambridge).

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *