BELLA HADID MILUJE TEPLÁKY A TRIČKÁ TEJTO ZNAČKY. VYPREDAJÚ SA ZA SEKUNDU A MÔŽU SA PRAŤ RAZ ZA 100 DNÍ

1810
pangaia nova znacka

Značka Pangaia má nielen skvelé projekty prispôsobené k dnešným potrebám, ale stará sa aj o ekológiu. Tejto značke je verná aj slávna modelka Bella Hadid.

Pangaia podporuje inovatívny a veľmi ekologický prístup k móde. Táto značka vytvorila tričko, ktoré je šité z 80% organickej bavlny a zvyšných 20% je z mätového oleja a vlákien z morských rias, takže stačí keď ho vyperiete iba každých 100 dní. Tričká absorbujú vlhkosť a bránia rastu baktérií, ktoré prispievajú k nepríjemnému zápachu, takže nie je potrebné časté pranie. Toto riešenie ušetrí až 3 000 litrov vody iba na jednom tričku.

Spoločnosť, ktorá úplne zmenila priemysel a získala ďalších fanúšikov ako Bellu Hadid, Justina Biebera, Jaydena Smitha, Mira Dumy, Pharella Williamsa a hviezdy novej generácie Hollywoodu, čoskoro oslávi svoje druhé narodeniny. Pangaia nespomaľuje, hľadá odpovede na skutočné problémy a zároveň nezabúda na potreby pre svojich klientov – čo robí ideálnu, praktickú a estetickú potrebu trvalo udržateľnej módy.

Tričká však nie sú všetko, značka dokázala v posledných mesiacoch vyrábať bundy plné divokých kvetov, pri ktorých sa častejšie používajú organické a recyklované materiály, ktoré sú farbené farbivami zo zvyškov ovocia, zeleniny a rastlín netoxickým spôsobom. Oblečenie je pohodlné a mäkké a keď sa opotrebuje, môžete ho ľahko kompostovať, pretože materiály sú biologicky odbúrateľné.

Pangaia denne spolupracuje s globálnymi výskumnými inštitúciami, vedcami a laboratóriami a ich tvorba je skôr materiálnym inžinierstvom než klasickým návrhárstvom. Jeho tvorcovia sú s tvorbou módy dobre oboznámení, pretože všetci predtým pracovali vo veľkých spoločnostiach vrátane tých, ktoré patria do skupiny LVMH. Sme presvedčení, že nás ešte táto značka niekoľkokrát prekvapí svojimi zdravými nápadmi pre svet. Jeho tvorcovia už pripúšťajú, že uvažujú o rozšírení svojho ekologického sortimentu o šperky, doplnky a dokonca aj o nábytok.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *