Kovbojské topánky na JAR-LETO 2020

1138
topánky na jar leto 2020

Už niekoľko sezón nosíme kovbojské topánky a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo zmeniť.Preto, ak ešte nemáte aspoň jeden pár, je na čase to zmeniť. Ukážeme vám zopár tipov aké kovbojské topánky si môžete zaobstarať.

Spočiatku ich nosili hlavne country speváci. Niet divu keďže topánky pochádzajú z Divokého západu. Postupom času ich však milovali aj iné hviezdy. Pre vyznávačov kovbojských topánok patrí Beyoncé, Gigi Hadid, Kate Moss, Rihanna alebo Taylor Swifta tiež slávni Influenceri ako Blanca Miró a Nuria Val, ktorým sa páčili najmä kovbojské topánky populárnej značky Mango. Milujeme tiež kovbojské topánky a nosíme ich už dlho. Nedá sa odolať k nekúpeniu ďalšieho páru každú sezónu. Pretože aj keď sú všetky kovbojské topánky módne, v každej sezóne máte zvlášť modely, ktoré majú mimoriadnu popularitu. Čo teraz nosíme? Prichádzame s najobľúbenejšími trendami.

1. KOVBOJSKÉ TOPÁNKY BIELE

Je ťažké si ich predstaviť na ranči, ale do mesta sa hodia dokonalo. Tieto BIELE KOVBOJSKÉ TOPÁNKY sa skvelé hodia ku elegantným nohaviciam ale aj  ku vzdušným šatám s rôznymi vzormi.

2. KOVBOJSKÉ TOPÁNKY SO STRAPCAMI

KOVBOJSKÉ TOPÁNKY inšpirované indiánskymi motívmi sú stále populárne, najmä hravé strapce.

3. KOVBOJSKÉ TOPÁNKY SO SPONOU ALEBO RETIAZKAMI

Najmódnejšie kovbojské topánky na jar-leto 2020? Nepochybne ide o kovbojské topánky zdobené LESKLÝMI PRACKAMI alebo retiazkami. Takéto ozdoby sú dnes dominantným trendom obuvi.

4. KOVBOJSKÉ TOPÁNKY SO ZVIERACÍMI VZORMI

Ďalší trend, ktorý nestarne. KOVBOJSKÉ TOPÁNKY SO ZVIERACÍMI VZORMI. A nezáleží na tom, či vyberiete tie dravšie – napodobňujúce pythonovú alebo krokodíliu kožu alebo možno tie jemnejšie. Všetky sú rovnako módne.

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *