TIETO HVIEZDY OPUSTILI ŠOUBIZNIS A VYBRALI SI INÉ POVOLANIA

1174
celebrity

Ukazuje sa, že život v šoubiznise nie je pre každého. Tu sú hviezdy, ktoré opustili šoubiznis a teraz robia niečo úplne iné!

Mnoho ľudí sníva o sláve, uznaní a peniazoch, ktoré nie vždy ale veľmi často idú ruka v ruke s kariérou v šoubiznise. Ukazuje sa však, že takýto život nie je pre každého. Hviezdy, ktorých príbehy vám pripomenieme boli na vrchole slávy no svoju kariéru v šoubiznise ukončili a teraz vykonávajú úplne iné povolania.

Sarah Michelle Gellarová

Pamätáte si sériál Buffy the Vampire Slayer? Pred 20 rokmi produkcia prekonala rekord v Spojených štátoch a neskôr aj na celom svete. Seriál s upírmi priniesol popularitu hlavnej postave Sare Gellarovej. Po dokončení serálu Buffy the Vampire Slayer, herečka hrala v niekoľkých televíznych produkciách, nakoniec opustila šoubiznis a začala svoje vlastné podnikanie s názvom Foodstirs, ktoré ponúka pečivo a iné sladkosti v škatuliach, ktorých príprava sa dá ľahko dokončiť doma.

Angus T. Jones

Angus T. Jones alebo Jake Harper z populárneho seriálu Two and a Half Men skončil so svojím herectvom. Herec oslávi svoje 27. narodeniny v októbri 2020. Angus T. Jones sa v súčasnosti zaoberá organizáciou podujatí. Na druhej strane, Gene Hackman – Svetoznámy herec svoj dôchodok trávi písaním historických románov.

Nikki Blonsky

Nikki Blonsky sa stala populárnou vďaka jednej z hlavných úloh vo filme Hairspray. Žiaľ, nedostatok ďalších návrhov znamenal, že herečka musela opustiť Hollywood. Nikki pracuje v kaderníckom a kozmetickom salóne už niekoľko rokov.

Jack Glesson

Neboli by sme to my ak by sme nespomenuli ani Jacka Gleesona ako Joffreyho Baratheona z televízneho seriálu Hra o tróny. Herec uviedol, že to nie je to, čo by chcel robiť po celý život a tak jeho dobrodružstvo v Hollywoode skončilo v roku 2013. Jack Glesson v súčasnosti študuje na Trinity College v Dubline.

Ďalší z pomedzi hviezd Vanilla Ice sa zaoberá renováciou domov. Jennie Garth zo seriálu Beverly Hills 90210 sa stala podnikateľkou. Freddie Prince Jr sa stal šéfkuchárom.

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *