SVETOZNÁMA HEREČKA UKÁZALA SVOJU 16-ROČNÚ DCÉRU

885
gwyneth palltrow
gwyneth palltrow

Svetoznáma herečka Gwyneth Paltrow na Instagrame uverejnila fotografie svojej dcéry z oslavy jej narodeninovej oslavy. Apple Martin skutočne ohromuje svojou krásou!

Gwyneth Paltrow pravidelne uverejňuje fotografie na svojich sociálnych sieťach no jej príbuzní sa na nich zriedka objavujú. Hviezda urobila výnimku keď zverejnila fotografiu svojej dospievajúcej dcéry pri príležitosti Medzinárodného dňa dcéry takmer pred dvoma rokmi. Fanušíkovia Gwyneth Paltrow pripustili, že Apple Martin sa podobá čoraz viac na svoju mamu. Pre mnohých ľudí bolo tiež ťažké uveriť, že dcéra populárnej herečky má iba 14 rokov – podľa ich názoru vyzerala na svoj vek veľmi zrelo. Gwyneth Paltrow odvtedy pridala so svojimi deťmi ešte niekoľko fotografii. Žiadna z nich však nevzbudila toľko emócií ako tie fotografie, ktoré sa objavili pred pár dňami na profile hviezdy. Apple Martin má 16 rokov – pozrite sa, ako vyzerá teenager dnes.  

Pred pár dňami Apple Martin oslávila svoje 16. narodeniny. Pri tejto príležitosti Gwyneth Paltrow zverejnila na svojom instagrame fotografie svojej dcéry. Svetoznáma herečka pripustila, že jej dospievajúce dieťa je veľmi inteligentné a dobré a má tiež veľký zmysel pre humor. Je to veľmi pekné dievča, ktoré skutočne zapôsobí svojou krásou. Myslíte si, že sa na seba podobajú?

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *