VIEME, KEDY BUDE VYTVORENÁ ŠPECIÁLNA EPIZÓDA KULTOVÉHO SERIÁLU PRIATELIA!

820
pokracovanie serialu priatelia

Tešíte sa na novú špeciálnu epizódu „Priatelia“? Multiúspešný sitkom pokračuje v oslavách 25. výročia odvysielania svoje vôbec prvej epizódy. Vieme, kedy vyjde ďalšia epizóda kultového seriálu.

Fanúšikovia priateľov mali dôvod byť šťastní koncom februára tohto roku! Špekulácie, že tvorcovia amerického sitkomu plánujú pokračovať sa objavili začiatkom roka, keď sa Jennifer Aniston v jednom z rozhovorov priznala, že celé obsadenie pracuje na niečom ale zatiaľ nič nemôže prezradiť. Postupom času sme sa dozvedeli viac podrobností. Po takmer dvoch desaťročiach sa tak znova zjednotí šestica priateľov, ktorú tvorí Jennifer Aniston,  Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry  a Matt LeBlanc. Bohužiaľ sa vytvorí iba jedna epizóda, nie celá séria, ktorá bude sprístupnená na streamovacej platforme HBO Max. Premiéra bola naplánovaná na koniec mája, bohužiaľ, kvôli pandémii koronavírusu, bola špeciálna epizóda odložená. Zistili sme nový dátum kedy príde nová epizóda Priatelia.

Najprv sme si mysleli, že premiéra sa oneskorí o mesiac alebo dva ale teraz sa zdá, že bude oveľa dlhšia. Tato špeciálna epizóda by mala vyjsť do konca leta a my sa už nevieme dočkať. HBO Max tento špeciál sprístupní všetkým predplatiteľom, ktorí si zároveň môžu pozrieť aj ostatné série Priateľov.

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *