PRIATEĽSTVA HVIEZD – VEDELI STE, ŽE TIETO HVIEZDY SÚ PRIATELIA?

1146
celebritné kamarátstva

Vedeli ste, že Selena Gomez je priateľka s Taylor Swift a Naomi Watts je blízka priateľka s Nicole Kidman? Pozrite sa, ktoré hviezdy sú už roky priatelia!

Sme nadšení z toho aké priateľstva vznikli medzi hviezdami. Pravdepodobne väčšina z vás vie, že Selena Gomez bola priateľkou Demi Lovato – obe celebrity boli hviezdami na stanici Disney Channel. Bohužiaľ, po rokoch sa ich cesty rozdelili a priateľstvo sa tak zoslabilo. Demi a Selena majú napriek tomu k sebe veľkú úctu. Gomez kontaktovala Lovato po hospitalizácii Demi a podporila ju kvôli predávkovaniu drogami. Takže môžeme povedať, že aj keď nie sú až také dobre priateľky ako kedysi bývali tak určite sa navzájom podporujú a sú pre seba dôležité. Poznáš aj ďalšie hviezdy, ktoré majú medzi sebou dobré priateľstva?

Niektoré priateľstvá medzi hviezdami sú skutočne prekvapujúce napríklad preto, že majú veľký vekový rozdiel. Vedeli ste, že Selena Gomez je priateľka s Jennifer Aniston? Medzi nimi je viac ako 20 rokov no pre nich to nie je žiadna prekážka, pretože sa spolu priatelia už niekoľko rokov. Začiatkom tohto roku sa spolu objavili v programe Ellen DeGeneres a veľmi dobre si rozumeli. Selena pripustila, že ju Jennifer už dlho inšpirovala. Cení si ju aj pre jej zmysel pre humor a veľké srdce!

Medzi prekvapujúce priateľstvá patri aj Beyoncé a Lady Gaga, dve popové divy, ktoré spolu pracovali na piesni ako „Telephone“ alebo „Video Phone“. Vtedy sa zrodilo ich priateľstvo. Ďalším dobrým priateľstvom, ktoré vzniklo v šoubiznise je vzťah medzi Demi Lovato a Arianou Grande. Dievčatá si dobre rozumejú pretože ich životy vyzerajú dosť podobne – obe čelia obrovskej popularite a tlaku, ktorý s tým súvisí. Umelkyne sa stretávajú nielen súkromne ale tiež sa navzájom sprevádzajú počas koncertných turné.

V šoubiznise sú aj mužské priateľstvá, ako napríklad priateľstvo medzi Ryanom Reynoldsom a Hughom Jackmanom – jeden z najtrvalejších a najsilnejších priateľstiev. Hugh a Ryan sa spriatelili pri natáčaní filmu „X-Men Origins: Wolverine“. Odvtedy sú najlepšími priateľmi a organizujú večierky alebo výlety na bicykloch.

Zdroj: glamour.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *