Páry celebrít, ktoré fungujú napriek obrovskému vekovému rozdielu #2

902
páry celebrít

Keď si predstavujete svojho dokonalého partnera, pravdepodobne premýšľate o niekom, kto je vašom veku alebo aspoň v rovnakej generácii ako vy. Láska však nie vždy funguje takýmto spôsobom.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Vekový rozdiel: 13 rokov

Hugh sa stretol s Deborrou-Lee na scéne austrálskej televíznej show s názvom Correlli v roku 1995 a hneď vedel, že si ju vezme. Potom čo obaja pripustili, že sa do seba zaľúbili, začali spolu chodiť a o rok neskôr to zoficiálnili. 

Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley

Vekový rozdiel: 20 rokov

Jason a Rosie sa stretli pri filmovaní Transformers: Dark of the Moon v roku 2010. V tomto roku sa začali aj stretávať. Zasnúbili sa v roku 2016 a o rok neskôr privítali ich syna Jacka Oscara Stathama.

Ian Somerhalder and Nikki Reed

Vekový rozdiel: 10 rokov

Hviezdy Twilightu a Upírskych denníkov začali spolu chodiť v roku 2014. Zasnúbili sa len po 6 mesiacoch randenia a v roku 2015 mali svadbu v Louisiane, rodnom meste Iana. Neskôr sa im narodila krásna dcérka Bodhi Soleil.

Matthew McConaughey a Camila Alves

Vekový rozdiel: 13 rokov

Zatiaľ čo Matthew a Camila majú tendenciu udržiavať svoj vzťah a rodinu mimo centra pozornosti, zdá sa, že všetko je v poriadku. Pár sa stretol v roku 2006 a zosobášili sa v roku 2012. Majú spolu tri deti.

Zdroj: chillizet.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *