5 párov celebrít, ktoré fungujú napriek obrovskému vekovému rozdielu

1059
láska celebrity

Keď si predstavujete svojho dokonalého partnera, pravdepodobne premýšľate o niekom, kto je vašom veku alebo aspoň v rovnakej generácii ako vy. Láska však nie vždy funguje takýmto spôsobom.

Elton John a David Furnish

Vekový rozdiel: 15 rokov

Elton John skúma mnohé zo svojich minulých búrlivých vzťahov v ocenenom filme Rocketman. Zatiaľ čo romantika nebola pre 72-ročnú hviezdu vždy veľká, konečne našiel lásku svojho života v kanadskom režisérovi Davidovi Furnishovi. Aw!

Simon Cowell a Lauren Silverman

Vekový rozdiel: 18 rokov

Simon a Lauren začali spolu tajne chodiť, keď bola vydatá za svojho prvého manžela, realitného magnáta Andrewa Silvermana. Po zistení, že v roku 2013 bola tehotná so Simonom, boli však nútení zverejniť svoj vzťah.

Kevin Costner a Christine Baumgartner

Vekový rozdiel: 20 rokov

Kevin (65 rokov) a Christine (45 rokov) sú manželia od roku 2004. Pár sa krátko pred manželstvom rozpadol po tom, čo Kevin povedal, že nechce viac detí (už mal štyri z predchádzajúcich vzťahov). Nakoniec zmenil názor a pár ma spolu tri deti, vďaka čomu sa stal otcom siedmich detí.

Steven Tyler a Aimee Preston

Vekový rozdiel: 39 rokov

Steven (71 rokov) a Aimee (30rokov) sú šťastne zasnúbení. Aimee začala ako osobná asistentka skupiny Aerosmith. Pár zverejnil svoj romantický vzťah v roku 2016.

Fun fact: Aimee tiež pracovala aj pre Victoriu Beckham a rodinu Trampovu.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Vekový rozdiel: 13 rokov

Hugh sa stretol s Deborrou-Lee na scéne austrálskej televíznej show s názvom Correlli v roku 1995 a hneď vedel, že si ju vezme. Potom čo obaja pripustili, že sa do seba zaľúbili, začali spolu chodiť a o rok neskôr to zoficiálnili. 

Zdroj: womenshealth.com

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *