SÚ ASHLEY BENSON A G-EAZY PÁR? KVÔLI TOMU HEREČKA UKONČILA SVOJ VZŤAH S CAROU DELEVINGNOVOU?

620
ASHLEY BENSON and G-EAZY

Je v šoubiznise nový pár? Americké médiá sa domnievajú, že Ashley Benson a G-Eazy sa nedávno stretli a kvôli tomu fanúšikovia premýšľajú, či rapper nie je náhodou dôvodom rozchodu Ashley a Cary.

Ste z toho prekvapení? Fanúšikovia Ashley Benson a G-Eazyho nemôžu uveriť najnovším správam. Zahraniční novinári takto naznačujú, že herečka a hudobník by mohli tvoriť pár. Pred niekoľkými dňami sa ukázalo, že Benson a Cara Delevingne sa rozišli. Bolo to kvôli vzťahu Ashley a rappera?

Pripomíname, že pred týždňom médiá šírili správy z rozpadu vzťahu medzi Ashley Benson a Carou Delevingne . „Dámy sa rozišli v apríli a Delevingne trávila zvyšok času s priateľmi,“ prezradil časopis People. Cara a Ashley sa naposledy stretli v marci. Teraz médiá spájajú meno celebrity s G-Eazy. Aký je na to dôvod? Spoločné fotografie páru pričom na Twitteri sa už objavilo veľa komentárov.

Paparazzi odfotili Ashley Bensona a G-Eazyho keď spolu trávili čas nakupovaním potravín (nedávno sa týmto fotografom podarilo lokalizovať celebrity). Obidvaja mali na tvári rúška a nebolo vidieť ako spolu flirtujú. Benson a G-Eazy spolu nahrali novú verziu piesne Creep z repertoáru spoločnosti Radiohead, ktorá sa už nachádza na Youtube.

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *