Ako trávia hviezdy karanténu? Čítajte a inšpirujte sa!

606
co robit pocas karanteny

Ako sa hviezdy vyrovnávajú s karanténou? Niektoré organizujú online rozhovory, iné tancujú a iné organizujú domáce koncerty na instagramovom živom vysielaní. Pozrite sa, ako trávia čas doma, medzi ostatnými Justin Bieber, Ashley Tisdale,  John Legend so svojou manželkou a s deťmi.

Justin Bieber

Justin Bieber trávil celé popoludnie na instagramových online rozhovoroch so svojimi fanúšikmi a priateľmi. Namiesto toho, aby umelec len odpovedal na otázky uvedené v komentároch, spevák pridáva živé vysielanie a kladie otázky svojim followerom. Pýta sa hlavne na politiku proti koronavírusu v danej krajine a spôsob, akým ju občania dodržiavajú. Justin sa zvlášť zamyslel, aké dôležité je upozorniť svojich fanúšikov na pandémiu a ako sa s ňou vysporiadať. Bieber sa to snaží robiť každý deň, pripojíte sa k jeho živému vysielaniu?

Ashley Tisdale

„Sme v tom všetci spolu“ je pieseň, v ktorej hlavné postavy tancovali vo finále prvého filmu zo série „High School Musical“. Ashley Tisdale sa počas domácej karantény presvedčila, že si stále pamätá choreografiu z muzikálu. Herečka s ním nahrala TikTok a fanúšikovia sa z toho zbláznili. K Tisdale sa pripojili ďalší filmoví herci vrátane Corbin Bleu a Monique Coleman, ako aj Vanessa Hudgens, a tí sa rozhodli mierne pozmeniť Ashleynu výzvu.

John Legend

Chýbajú vám koncerty? Nezabudnite navštíviť Instagram Johna Legenda. Hudobník počas karantény dáva na instagram živé koncerty a jeho publikom je manželka Chrissy s dcérou Lunou. Počas jedného z jeho koncertu sme mali okrem iného možnosť vypočuť si „All of me“ a „Preach“. John sa tiež rozhodol nominovať ďalších hudobníkov na svoju „koncertnú výzvu“ pri ktorej si vybral Charlie Puth a Miguela.

Zdroj: elle.pl

Zľavy na wellness pobyty

Leave a Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *